Agenda

2024

JANUARY

JAN 3-5: Matthias Van den Brande’s Fields of Color – NONA (Residency), Mechelen
JAN 5: Matthias Van den Brande’s Fields of Color – De Muze, Antwerpen
JAN 8: Massimo Imperatore Trio – Treehouse NDSM, Amsterdam
JAN 9: Matthias Van den Brande Trio – Lumière Jazz Nights, Maastricht
JAN 10: Jasper Blom Quartet – Café Alto, Amsterdam
JAN 12: Maarten Voortman duo – Meneer de Wit heeft Honger, Amsterdam
JAN 14: Idema/Serierse Quartet – Theater de Omval, Diemen
JAN 17: Opening Session – De Kring, Amsterdam
JAN 18: Ben van Gelder Trio – Café Alto, Amsterdam
JAN 19: Alice Leggett Quintet – Café Alto, Amsterdam
JAN 21: Federica Lorusso Trio – Mahogany Hall, Edam

FEBRUARY

FEB 9: Matthias Van den Brande’s Fields of Color – L’An Vert, Liège
FEB 10: Lucas Santana Quintet – Mahogany Hall, Edam
FEB 11: Matthias Van den Brande’s Fields of Color – Heptone, Ittre
FEB 14-16: Matthias Van den Brande’s Fields of Color – La Buissone (Recording), Pernes-les-Fontaines
FEB 19: Youngwoo Lee Quartet – Batavierhuis, Rotterdam
FEB 20: Youngwoo Lee Quartet – Bimhuis, Amsterdam
FEB 22: Ruud Voesten’s Ambrosia – De Doelen, Rotterdam
FEB 24: Oene van Geel Trio – Splendor, Amsterdam
FEB 25: Yuri Honing – Café Welling, Amsterdam

MARCH

MAR 1: Lucas Santana Quintet – So What, Gouda
MAR 2: The Birthday Band – Drumschool Robin, Amsterdam
MAR 4/5: Emma Feldhandler Quartet – Lullabye Factory (Album Recording), Amsterdam
MAR 8: LUZ – Bimhuis (Round Midnight), Amsterdam
MAR 15: ZWG – Café Alto, Amsterdam
MAR 16: Michiel Stekelenburg’s Catharsis – Artishock, Soest
MAR 17: Michiel Stekelenburg’s Catharsis – Podium Vreewijk, Rotterdam
MAR 20: Federica Lorusso Quartet – Café Alto, Amsterdam
MAR 22: Matthias Van den Brande’s Fields of Color – Jazzzolder, Mechelen
MAR 24: Illia Rayskin’s Introspections – De Pletterij, Haarlem
MAR 27: Federica Lorusso Quartet – De Observant, Amersfoort
MAR 28: Michiel Stekelenburg’s Catharsis – Podium JIN, Nijmegen
MAR 29: Ben van Gelder’s Manifold – Sint-Laurenskerk, Alkmaar

APRIL

APR 2: Mete Erker Trio + 1 – Huis van Puck (JIA), Arnhem
APR 4: Matthias Van den Brande Trio – El Despertar, Madrid
APR 5: Matthias Van den Brande Trio – Ultramar, L’Escala
APR 6: Matthias Van den Brande Trio – Cambrils
APR 7: Matthias Van den Brande Trio – La Jazz Cava, Barcelona
APR 9: Matthias Van den Brande Trio – Bimhuis Café (Session), Amsterdam
APR 12: Lucas Santana Quintet – Jazzahead Clubnight, Bremen
APR 15: Floris Kappeyne Trio – De Workship, Amsterdam
APR 20: Suzan Veneman’s Zinder – Bimhuis (Album Release), Amsterdam
APR 28: Tijs Klaassen Quintet – De Stadsfabriek, Alkmaar
APR 30: Alice Leggett Quartet – Bimhuis Café (Session), Amsterdam

MAY

MAY 3: Suzan Veneman’s Zinder – DUMS (Ujazz), Utrecht
MAY 4: Tijs Klaassen Quintet – De Verkadefabriek, Den Bosch Info
MAY 5: Tijs Klaassen Quintet – Café Miles, Amersfoort
MAY 9: Oene van Geel & Luca Warmer – Jazzy Huiskamers, Den Bosch
MAY 10: Matthias Van den Brande’s Fields of Color – Het Fundament, Antwerpen
MAY 11: Tijs Klaassen Quintet – Muziekgebouw Eindhoven (BlueNote ClubSessions) Info
MAY 17: Lucas Santana Quintet – Jazz in Duketown, Den Bosch
May 26: Lucas Santana Quintet – Jazz in Feerwerd
MAY 31: Tijs Klaassen Quintet – Bimhuis (‘Adhocism’ Album Release), Amsterdam

JUNE

JUN 1: Ben van Gelder’s Manifold – Sint-Catharinakerk, Eindhoven
JUN 2: Matthias Van den Brande Trio – Oranjewoud Festival
JUN 3: Ben van Gelder’s Manifold – Les Athénéennes, Geneva
JUN 14: Nick Adema Quartet – Toqueur, Amsterdam
JUN 15: Suzan Veneman’s Zinder – Artishock, Soest
JUN 17: Lucas Santana Quintet – De Pletterij, Haarlem

JULY

JUL 8: Lucas Santana Quintet – Jazz à Vienne
JUL 21: Ben van Gelder’s Manifold – Wonderfeel festival, Buitenplaats Schaep en Burgh

AUGUST

AUG 16: Alice Leggett Quartet – On the Roof, Amsterdam
AUG 28: Motet – De Azijnfabriek, Den Bosch

SEPTEMBER

SEP 6: Tijs Klaassen Quintet – DUMS (Ujazz), Utrecht

OCTOBER

OCT 2: Matthias Van den Brande’s Fields of Color – Jaques Pelzer, Liège
OCT 21/22/23: Suzan Veneman Sextet – Fattoria Musica (Recording), Osnabrück

NOVEMBER

NOV 30: Tijs Klaassen Quintet – Theater Orpheus, Apeldoorn

DECEMBER

DEC 1: Ruud Voesten’s Ambrosia – Jazz Inverdan, Zaandam